czwartek, 23 stycznia 2014

Zdobycze styczniowe

No, może nie do końca zdobycze, bo żadna z pokazanych książek nie trafia do mnie na własność. Za to wszystkie są świetne i naprawdę zależało mi, żeby móc je przeczytać co po raz kolejny umożliwiła mi... biblioteka. Chwała za katalog online i możliwość rezerwowania upragnionych tytułów! Przepraszam za jakość, ale takie uroki aparatu w moim telefonie. Książka z samej góry, której chyba nie widać, to "Życie Pi". Jak widać zamierzam najpierw czytać, a potem oglądać :) W sumie to wszystko oprócz "Złodziejki książek" i "Życia Pi" już przeczytałam, recenzje wkrótce, jak znajdę chwilę na naskrobanie czegoś sensownego. Trzymajcie się i do napisania! 


24 komentarze:

 1. Jeju, jak ja ci zazdroszczę biblioteki. U mnie takich cudowności nie ma, a doliczając tłumy ludzi (to akurat dobrze, że ludzie czytają no ale...), niesympatyczne Pani i porozrzucane książki aż nie chce mi się biblioteki.
  "Dziedzictwo" czytałam i wbrew temu co mówią wcale nie są lepsi od "Wybranych"- mimo wszystko bardzo dobra i przyjemna książka. Zazdroszczę "Cień i kość" :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. W imię miłości czytałam piękna wzruszająca książka, Cień i kość już trochę leż na półce jeszcze nie przeczytałam, ale najbardziej zazdroszczę "Złodziejki książek" muszę przeczytać koniecznie przed premierą filmu.
  Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam w planach przeczytanie ,,Złodziejki książek" zanim pojawi się ekranizacja ;) Ciekawi mnie też seria o Sklepiku z niespodzianką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym przeczytać "Złodziejkę książek". "Sklepik z niespodzianką Adela" czytałam, ale stwierdziłam że jest nudniejsza niż pierwsza cześć. Tez bibliotece jestem wdzięczna za katalog elektroniczny, ale przeklęte jest to że później za dużo zamawiam. A czasu nie ma. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. ja chcę "Dziedzictwo" i "Złodziejkę książek" i wszystko:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzadko wypożyczam książki, pomijając fakt, że wolę kupować kiedy tylko mam ku temu okazję, to mam słabo wyposażoną bibliotekę. Bardzo fajny stosik, "Złodziejkę książek" bardzo chętnie również bym przeczytała, nie wiem tylko kiedy wpadnie mi w ręce.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. "W imię miłości" czytałam i to była książka przy której wyłam jak głupia. "Dziedzictwo" było dobre, ale nie przebiło "Wybranych" niestety, ciekawi mnie trzecia część. Na "Cień i kość" poluję, ciekawam Twojej opinii;)"Adela" jest super ;) Reszty nie znam, ale "Złodziejkę książek mam w planach ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Dziedzictwo" również ostatnio zdobyłam :) Najbardziej zazdroszczę "Złodziejki książek", ale czekam na filmową okładkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam Adelę i Złodziejkę książek, miło je wspominam. Miłego czytania. U mnie dzisiaj też stos, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Miłego czytania! Też mam zamiar przeczytać "Złodziejkę książek". :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajne pozycje. Owocnego czytania życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Podoba mi się :) Miłego czytania życzę!

  OdpowiedzUsuń
 13. Cień i kość chętnie bym podebrała! Przyjemności! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. "Złodziejka książek" to ta pozycja, którą nigdy, przenigdy nie przestanę się zachwycać. Od pierwszego przeczytania do końca mojego życia!

  OdpowiedzUsuń
 15. Koniecznie przeczytaj "Złodziejkę książek"! NAJLEPSZA książka jaką czytałam!

  OdpowiedzUsuń
 16. Nominowałam Twojego bloga do Liebster Blog Award ;)
  Zachęcam do odpowiedzenia na moje pytania: http://life-is-short-make-it-happy.blogspot.com/2014/01/liebster-blog-award-2014.html ;)

  p.s. świetny stosik ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. ciekawe tytuły :)
  mam za sobą obie książki Katarzyny Michalak oraz "Cień i kość"
  chętnie sięgnęłabym natomiast po "Złodziejkę książek" :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Super! Najważniejsze, że masz wogóle możliwość je przeczytać :-)
  Miłego czytania i recenzowania ;-)

  OdpowiedzUsuń
 19. "Złodziejkę książek" czytałam, nawet ostatnio. Recenzja się pisze, ale jakoś mi nie idzie. Może dlatego, że była to niezwykle poruszającą książka? I jaka wspaniała!
  Życzę miłej lektury i gorąco pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo fajny stosik, czytałam całą Serię z Kokardką i podobała mi się - miłego czytania.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 21. Świetny stos :D Miłej lektury :D

  OdpowiedzUsuń
 22. "Złodziejka książek" i "Życie Pi" są u mnie na liście i mam nadzieję, że w tym roku w końcu uda mi się je przeczytać. Życzę przyjemnej lektury i mam nadzieję, że szybko podzielisz się wrażeniami.

  OdpowiedzUsuń
 23. Wszystkie książki są na mojej liście 'do przeczytania' :D Zazdroszczę !
  http://anonymous-reader-reviews.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Biblioteka była dla Ciebie wyjątkowo szczodra :D
  U mnie całkiem ładny stosik czeka na przeczytanie, obiecałam sobie, że do tego momentu nie wypożyczę i nie kupię nic nowego (a zakupowy plan już poniekąd mam)
  Przypuszczam, że u mnie będzie na odwrót i "Złodziejkę..." najpierw obejrzę, a dopiero potem przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń