sobota, 22 czerwca 2013

Konkurs z Jo Nesbo!

Moi Drodzy, organizuję szybki i przyjemny konkurs, w którym możecie wygrać audiobook "Karaluchy" nagrany na podstawie powieści Jo Nesbo. Aż 5 osób zostanie nagrodzonych! Niedawno pisałam o tej książce i polecałam, więc zachęcam do udziału.Najlepsi aktorzy polskiego kina zaangażowali się w nagranie audiobooka pt. „Karaluchy” Jo Nesbø – pierwszej kryminalnej superprodukcji zrealizowanej wspólnie przez Wydawnictwo Dolnośląskie i serwis Audioteka.pl. Wśród gwiazd, które wzięły udział w produkcji, są m.in.: Borys Szyc, Izabela Kuna, Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Bogusław Linda,, Łukasz Simlat  i Mariusz Bonaszewski ze specjalnym udziałem Roberta Więckiewicza. Wersja audio wzbogacona jest o autentyczne dźwięki miasta, nagrywane w stolicy Tajlandii – Bangkoku.

„Karaluchy” to superprodukcja oparta na wydanej w kilkudziesięciu krajach powieści o tym samym tytule, norweskiego pisarza Jo Nesbø. Akcja kryminału rozgrywa się w Bangkoku, mieście tłocznym, głośnym i dusznym. Jest to druga – po „Człowieku nietoperzu” – powieść z udziałem komisarza Harry’ego Hole. Tym razem norweski policjant wyrusza do Tajlandii, gdzie w jednym z moteli znaleziono zwłoki norweskiego ambasadora. Hole zapuszcza się w mroczne zaułki miasta, by podjąć się delikatnej misji, a kulisy śledztwa trzymać z dala od opinii publicznej. Oba kraje chcą uniknąć skandalu. Harry rozpoczyna współpracę z miejscową policją i odkrywa, że motywów i podejrzanych w sprawie morderstwa nie brakuje. Czy i tym razem morderca okaże się wyjątkowo przebiegłym przeciwnikiem? Odpowiedź na to pytanie znajdą wszyscy, którzy posłuchają audiobooka.

Fragmentu audiobooka możecie posłuchać TUTAJ.

RECENZJA KSIĄŻKI KLIK
ODPOWIEDZ NA 2 PYTANIA I WYGRAJ AUDIOBOOK!
1. Jaki tytuł nosi najnowsza powieści Jo Nesbo wydana w Polsce?
2. Jaki tytuł nosi film nagrany na podstawie opowiadania Jo Nesbo?

Aby wziąć udział musisz odpowiedzieć na 2 pytania i przesłać odpowiedzi na adres mailowy elen231096@interia.pl do 30. czerwca, czyli masz tydzień czasu. W temacie maila wpisz "konkurs Nesbo" oraz swój nick/imię. W konkursie mogą brać udział WSZYSCY, nie tylko bloggerzy. Zwycięzcy zostaną wybrani drogą losowania i poinformowani o wygranej drogą mailowej, w mailu wyślę też kod i instrukcję pobierania audiobooka. A więc powodzenia!

1 komentarz: